Przykłady prezentacji plantatorów owoców

owoce

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, a jednocześnie prostą i ugruntowaną marką ekologicznych owoców, która koncentruje się na zrównoważonej produkcji, jakości i świeżości. Wierzymy, że rolnictwo ekologiczne jest oczywiste dla każdego rolnika, który chce poprawić swoje plony i obniżyć koszty. Koncentrując się na owocach, jesteśmy jednym z niewielu dostawców, którzy stawiają na jakość, świeżość i świeżość.
==
Jesteśmy brazylijską firmą, która wierzy w znaczenie etycznej, zrównoważonej, lokalnej, zrównoważonej i etycznej produkcji. Naszym celem jest stworzenie lepszego świata, w którym ludzie mogą żyć, pracować i jeść przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Jesteśmy etyczną i zrównoważoną firmą zaangażowaną w budowanie przyszłości branży owocowej w Brazylii. Naszym celem jest zmiana sposobu, w jaki produkujemy, konsumujemy i dostarczamy nasze produkty.
==
Jesteśmy zespołem pełnych pasji i talentów osób, które interesują się zdrowiem i środowiskiem, zarówno w Europie, jak iw Azji. Mamy również siedzibę w Belgii i mamy pewne doświadczenie w branży owocowej. Posiadamy również doświadczenie w branży przetwórstwa owoców. Jesteśmy małym zespołem z wizją stania się jedną z czołowych firm owocowych w Europie.
==
Nazwa „Anadolia” oznacza „kwitnącą produkcję, uprawę lub wykorzystanie owoców”. Anadsol to arabskie słowo, które w łacińskiej formie oznacza dobre zdrowie, co oznacza dobrobyt. Jesteśmy pasjonatami dobrego jedzenia ze świeżych produktów od australijskich hodowców, których szanujemy i ściśle współpracujemy jako zespół, aby oferować wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach.
==
Celem firmy jest rozwijanie i produkcja zdrowych owoców, promowanie etycznych i zrównoważonych praktyk rolniczych oraz wnoszenie znaczącego wkładu w zdrowy styl życia i wpływ indonezyjskiego handlu owocami na środowisko. O nas: Celem naszej firmy jest produkcja etycznych i zrównoważonych produktów .
==
W 1992 roku rozpoczęliśmy naszą działalność z małego domu w Cagayong. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na ponad 400 farm na Borneo; Wyspy Nusa, Sumatra, Lombok, Północne Cotabato Makau i inne prowincje, a pod koniec 2015 r. zasadzono kolejne 100 hektarów. Wierzymy, że możemy pomóc hodowcom z całej Indonezji w realizacji ich marzeń, zapewniając im uczciwe ceny i produkty dobrej jakości. jest uprawiana w sposób zrównoważony, ale nadal atrakcyjna dla konsumentów.

https://twojogrodek.pl/